• BIST 1.345
  • Altın 478,989
  • Dolar 8,3210
  • Euro 10,0327
  • İzmir 20 °C

Türkiye’nin Dergileri Burada!

Türkiye’nin Dergileri Burada!
Türkiye'nin önde gelen tüm ulusal dergilerinin internet siteleri hepsi bir arada. Türkiye'de yayınlanan ve baskı rekorları kıran türkiyenin dergilerine buradan ulaşabilirsiz. Türkiye Yaşamının haftalı ve aylık gündemine sıcağı sıcağına ulaşmak için tıklay

20/10 http://www.tbf.org.tr

2023 http://www.2023.gen.tr    

Active http://www.activefinans.com/activeactivity

Adres http://www.adresdergi.com.tr   

Aksiyon http://www.aksiyon.com.tr 

Aktüel http://www.yeniaktuel.com.tr    

Aliağa Guide http://www.aliagaguide.com

Alem http://www.alem.com.tr   

Altınoluk http://www.altınoluk.com    

Aliağa Festivali http://www.aliagafestivali.com

Altyazı http://www.altyazi.net   

Antik Kyme http://www.antikkyme.com

Anadolu Gençlik http://www.anadolugenclik.com.tr     

Araba http://www.arabadergisi.com    

Araştırma http://www.arastirma.org   

Atlas http://www.kesfetmekicinbak.com    

Aliağa Life http://www.aliagalife.com

Ay Vakti http://www.ayvakti.net  

Aydınlık http://www.aydinlik.com.tr  

Bayrak http://www.bayrak.org   

Bazaar http://www.harpersbazaar.com  

Bengisu http://www.bengisu.net  

Beyan http://www.beyan.com.tr   

Bilim ve Teknik http://www.biltek.tubitak.gov.tr   

Birikinti http://www.birikinti.com   

Blue Jean http://www.bluejean.com.tr 

BT Haber http://www.bthaber.com    

Bursa Life http://www.bursalife.com   

Bütün Dünya http://www.butundunya.com    

Capital http://www.capital.com.tr    

Chip http://www.chip.com.tr    

Çalakalem http://www.calakalem.com   

Çok Özel http://www.cokozel.com    

Dergibi http://www.dergibi.com    

Derkenar http://www.derkenar.com   

Diyalog Avrasya http://www.da.com.tr    

Doğu Batı http://www.dogubati.com   

Doktor http://www.doktordergisi.com  

Düşünen Adam http://www.dusunenadam.com.tr    

Ekoloji http://www.ekolojidergisi.com.tr    

Ekonometri http://www.ekonometri.com.tr    

Elektrik http://www.elektrikdergisi.com    

FHMtr http://www.fhmtr.com   

Focus http://www.focusdergisi.com.tr    

Fotobak http://www.fotobak.com

Fotoğraf http://www.fotografdergisi.com   

Fotoğrafya http://www.fotografya.gen.tr 

Gerçek Hayat http://www.gercekhayat.com    

Gonca http://www.goncadergisi.com   

Gönülden Gönüle http://www.gonuldengonule.com     

Haber Objektif http://www.haberobjektif.net   

Haksöz http://www.haksoz.com     

Hastane http://www.hastanedergisi.com   

Hey Girl http://www.heygirl.com.tr   

İktibas http://www.iktibas.info     

İleri http://www.ileri2000.org     

İlk Adım http://www.ilkadimdergisi.com    

İmece http://www.imece.org     

Kadınca http://www.kadinca.net    

Kadınvizyon http://www.kadinvizyon.com    

Karakalem http://www.karakalem.net    

Kardelen http://www.kardelendergisi.com    

Karizma http://www.karizmadergisi.com   

Kedim ve Ben http://www.kedimveben.com     

Kırtasiye http://www.kirtasiyedergisi.com   

Kle http://www.kledergi.com    

Kongre http://www.felek.com   

Level http://www.level.com.tr    

Lezzet http://www.lezzet.com.tr   

Literatür http://www.literaturtr.com    

Mac World http://www.macworld.com.tr    

Makine Market http://www.emomakinemarket.com    

Mercek http://www.mercek.org    

Metal Monster http://www.metalmonster.net   

Mihenk http://www.mihenk.gr    

Mikro Haber http://www.mikrohaber.com     

Moral http://www.moraldergisi.com   

Nalburiye http://www.nalburiyedergisi.com   

Nat. Geographic http://www.nationalgeographic.com.tr   

Net Pano http://www.netpano.com   

Number One http://www.numberonedergi.com.tr   

Onarımcılar http://www.onarimcilar.org.tr   

Özgür ve Bilge http://www.ozgurvebilge.com    

PC Net http://www.pcnet.com.tr   

Platform http://www.platformmedia.org     

Platin http://www.platindergisi.com.tr   

Sayha http://www.sayhadergi.com   

Semerkand http://www.semerkand.com.tr   

Sızıntı http://www.sizinti.com.tr    

Sinema http://www.sinema.com   

Sol http://www.soldergisi.com    

Söz Ola http://www.sozola.com    

Telepati http://www.telepati.com    

Temmuz http://www.temmuzdergisi.com   

Tempo http://www.tempodergisi.com.

Time Out http://www.timeoutistanbul.com 

Trend Ekonomi http://www.trend.com.tr 

Turna http://www.turnadergisi.com    

Türk Dili http://www.turkdilidergisi.com   

Voyager http://www.voyager.com.tr    

Yankı http://www.yanki.com.tr    

Yarın http://www.yarindergisi.com   

Yeni Avrasya http://www.yeniavrasya.com    

Yeni Dünya http://www.yenidunyadergisi.com  

Yeni Hayat http://www.yenihayat.org     

Yeni Ümit http://www.yeniumit.com.tr     

Yitik Ülke http://www.yitikulke.com    

Zafer http://www.zaferdergisi.com

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kıpır Kıpır Magazin Siteleri2006-05-09 14:01:08
  • Türkiye'nin Ekonomi Siteleri09 Mayıs 2006 Salı 13:46
  • Türkiye’nin Spor Siteleri2006-05-08 23:06:42
  • Türkiye’nin Dergileri Burada!2006-05-06 18:13:53
  • Türkiye'nin Haber Siteleri2006-05-03 14:49:35
  • Ulusal Gazete Linkleri2006-05-02 01:09:50
  • Türkiye'nin Televizyonları2006-05-01 23:32:02
  • Türkiye'nin En İyi Radyoları2006-05-01 14:40:01
  • Faydalı Linkler2006-04-30 15:04:53
  • Faydalı Linkler2006-01-27 22:55:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2004 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0 232 616 28 78 Faks : 0 232 616 28 78