• BIST 1.345
  • Altın 480,770
  • Dolar 8,3255
  • Euro 10,0324
  • İzmir 24 °C

Türkiye’nin Spor Siteleri

Türkiye’nin Spor Siteleri
Türkiye'de spor konusunda otorite olan tüm siteler hepsi bir arada. Sporun tüm çeşitleri hakkında bilgi alabileceğiniz tüm internet sitelerini sizin için bir araya getirdik. size geriye sadece tıklamak kalıyor. Yüzlerce site ile sporun zirvesine ulaşın

Türkiye’nin Spor Siteleri

365 Gün Spor http://www.365gunspor.com   

Alfapress http://www.alfapress.net

Ajans Spor http://www.ajansspor.com   

Akşam Spor http://www.aksam.com.tr/haberler.asp?a=0,2      

Aliağa Spor http://www.aliagaspor.com

Antu http://www.antu.com

Aliağa Haber http://www.aliagahaber.com

Basketbol Federasyonu http://www.tbf.org.tr

Bigg Football http://www.biggfootball.com

Canlı Skor http://www.canliskor.net

CNN Türk Spor http://www.cnnturk.com/spor

F1 İstanbul Park http://www.formula1-istanbul.com

F1 Türk http://www.f1turk.com

F1 Türkiye http://www.f1turkiye.com

Fanatik http://www.e-kolay.net/fanatik

Fener Haber http://www.fenerhaber.net

Fotomaç http://www.pasfotomac.com.tr

Futbol Federasyonu http://www.tff.org

Gazete Spor http://www.gazetespor.com

Günaydın http://www.gunaydinaliaga.com/index.php?islem=menu&id=6

Hayatım Futbol http://www.hayatimfutbol.com

Haber Ofisi http://www.haberofisi.com

Hentbol Federasyonu http://www.thf.gov.tr

Hürriyet Spor http://www.hurriyet.com.tr/spor

Internet Spor http://www.internetspor.com

İzmir Hentbol http://www.izmirhentbol.com

İstanbul Park http://www.msoistanbul.com

Karakartal http://www.karakartal.com

Kastamonuspor http://www.kastamonuspor.com

Maç Sonucu http://www.macsonucu.com

Maç Sonuç http://www.macsonuc.net

Maça Bak http://www.macabak.com

Maçkolik http://www.mackolik.com

Maksimum Spor http://www.maksimum.com/spor

Medya Spor http://www.medyaspor.com

Metro Spor http://www.metrospor.com

Motor Spor http://www.motorspor.com

Mynet Spor http://spor.mynet.com

Netbul Spor http://www.netbul.com/spor

NTV Spor http://www.ntvmsnbc.com/news/spt_front.asp

Padok F1 http://www.padokf1.com

Spor Aliağa http://www.aliagaspor.org

Sabah Spor http://www.sabah.com.tr/spo00.html

Show TV Spor http://www.showtvnet.com/spor

Spor 3 http://www.spor3.com

Spor Bilim http://www.sporbilim.com

Spor Genç http://www.sporgenc.com

Sporun Sesi http://www.sporunsesi.com

Sporun Toto http://www.sportoto.gov.tr

Star Spor http://www.stargazete.com/starextra/spor.asp

Super Spor http://www.superspor.com

TRT Spor http://www.trt.net.tr/wwwtrt/spor.aspx     

Türk Ligi http://www.turkligi.com

Türk Spor http://www.turkspor.net

Türk Sportal http://www.turksportal.net

Türk Transfer http://www.turktransfer.com

Türkiye F1 http://www.turkiyef1.com

Türkiye Grand Prix http://www.turkeygrandprix.com

Ver Kaç http://www.verkac.org

Webaslan http://www.webaslan.com 

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kıpır Kıpır Magazin Siteleri2006-05-09 14:01:08
  • Türkiye'nin Ekonomi Siteleri09 Mayıs 2006 Salı 13:46
  • Türkiye’nin Spor Siteleri2006-05-08 23:06:42
  • Türkiye’nin Dergileri Burada!2006-05-06 18:13:53
  • Türkiye'nin Haber Siteleri2006-05-03 14:49:35
  • Ulusal Gazete Linkleri2006-05-02 01:09:50
  • Türkiye'nin Televizyonları2006-05-01 23:32:02
  • Türkiye'nin En İyi Radyoları2006-05-01 14:40:01
  • Faydalı Linkler2006-04-30 15:04:53
  • Faydalı Linkler2006-01-27 22:55:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2004 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0 232 616 28 78 Faks : 0 232 616 28 78